Електрорадіатори 11 секцій
для електроопалення будинку, квартири, офісу

Споживає електроенергію 30-40 хв/год.
Нагріває повітря від 4 літрів/сек
Гарантія 24 місяці
Вбудований терморегулятор-програматор
Click to order
Total: 
Введите свое имя
Введите свой номер телефона
Дайте відповідь на нескладні питання, і ми порекомендуємо електрорадіатор, який вам підійде.
Що хочете опалювати?
Яка висота стель?
Т.к. тепле повітря піднімається вгору, необхідно спочатку закладати запас потужності.
Які вікна встановлено?
Приміщення тепле?
Бажаєте використовувати електрорадіатори як:
Скільки кімнат потрібно опалювати?
Яку температуру хочете мати у приміщенні?
Вкажіть площу кожної кімнати в м2 які потрібно опалювати (через кому)
Ваше імя
Ваш телефон з Viber

Гарантія на електрорадіатори

Ми робимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені покупкою!
14 днів
Повернення товару згідно із законом
про права споживача
2 роки
Гарантія якості на обігрівачі Екотепло
20 років
Мінімальний термін служби
панелей опалення

Біметалеві радіатори - висока продуктивність та сучасний дизайн


Конструкція представлених виробів містить трубчастий сталевий теплообмінник і алюмінієвий корпус. Вона може бути цільною, (монолітною) або секційною. Перші можуть витримувати тиск до сотні атмосфер. Сучасні біметалічні радіатори також стійкі до корозії.

Одне з найважливіших питань при забезпеченні комфортних умов проживання в житловому приміщенні цілий рік – це збалансована та правильно прорахована за потужністю опалювальна система. Стандартна схема: контур центрального опалення або автономне обладнання з радіаторами як основні прилади опалення. Багато хто при виконанні ремонту або зведенні нового будинку поверхово ставляться до організації тепла в будинку, вибираючи для великих кімнат більш потужні радіатори. Однак для комфортного мікроклімату та захисту від найсерйозніших морозів необхідно враховувати масу параметрів, включаючи тепловіддачу радіаторів, площу приміщення, планування тощо. Саме тому часто наші клієнти запитують, скільки секцій алюмінієвого чи біметалічного радіатора ставити, щоб у приміщеннях було по-справжньому тепло та комфортно.

Потужність електрорадіаторів 11 секцій


Існує стандартна схема розрахунку потужності радіатора. Так, для кімнати площею 10 м кв, висотою стель до 3-х метрів, з однією зовнішньою стіною та вікном при помірному кліматі, потрібний радіатор потужністю 1 кВт. Також слід зважати на додаткові зовнішні стіни, вікна, товщину стін, розташування приміщення. Слід вибирати модель з потужністю на 10% більше отриманої, щоб запас по потужності. Для точного розрахунку рекомендується звертатися до фахівців.

Модель електрорадіатора 11 секцій має номінальну потужність 1320 Вт і призначені для опалення приміщень площею до 20 кв.м. при висоті до 3 м. Електрорадіатор складається з 11 секцій. Батарея має товщину 9,6 см і ширину секції 7,5 см, що більше, ніж пропонують аналогічні виробники і що дозволяє отримувати більшу тепловіддачу в порівнянні з ними. Висота електрорадіатора 56 см, можна встановлювати його під вікнами в стандартних приміщеннях. При наявності панорамних вікон, можна замовити електрорадіатор висотою 37 см.

Додаткові можливості електричного обігрівача

Додаткові можливості електробатарей визначаються функціональністю мікропроцесорних блоків керування - з їх допомогою можна гнучкіше налаштовувати роботу опалювальних приладів, створюючи необхідний мікроклімат у приміщеннях. На прикладі опалювальних приладів "ОптіМакс" розглянемо основні режими роботи електрорадіаторів:

  • "Комфорт" - дозволяє задати навколишню температуру і обмежити температуру нагріву батареї. програматор» - з його допомогою можна запрограмувати роботу обігрівача на тиждень, при цьому звичайний день тут розбитий на два періоди - «Комфорт» та «Економ», що дуже зручно для приміщень, де люди присутні не завжди (будинків, дач, де люди не мешкають постійно). Температура повітря встановлюється на рівні +8 градусів. ·
  • «Тижневий програматор» — за його допомогою можна запрограмувати роботу обігрівача на тиждень, при цьому звичайний день тут розбитий на два періоди
  • "Календар" - дозволяє задати час, коли буде необхідно створити комфортні умови.

Службою доставки "Нова пошта" по всій Україні
за 2-3 дні!
Для покупців з будь-якого міста (села) України діє БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА.

Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.
Made on
Tilda