Електрорадіатор ECOTEPLO Elite 390 (3 секції)

ECOTEPLO Elite 390 (3 секції)

3999
грн.
Кількість секцій: 3
Площа опалення, кв.м: 7
Потужність, Вт: 390
Габарити (ВхШхГ): 290х580х96
Управління: Електронне
Вага: 6,5 кг
Дисплей: LED-дисплей
Можливість програмування: з програматором
Особливості: Безкоштовна доставка
Монтаж: Настінний
Функції захисту: Захист від перегріву
Країна-виробник товару: Україна
Гарантія: 24 місяці
Матеріал: біметал
Комплектація: радіатор, коробка, кронштейни для кріплення на стіну, паспорт та гарантійний талон.

Електрорадіатор Ecoteplo Elite 390

Вартість радіатора ECOTEPLO Elite 390 дешевша, ніж в інших магазинах України, тому що Ви можете замовити обігрівачі безпосередньо на нашому виробництві або у наших партнерів.
Доставка по Україні БЕЗКОШТОВНА!
Електричний радіатор ECOTEPLO Elite 390 має відповідну потужність 390 Вт/год. Але теплова віддача електробатареї становить 700 Вт/год, тобто обігрівач має високий ККД серед систем опалення. Безумовно, на це впливає і досконала геометрична форма та склад сплавів металів, з яких виготовлений електрорадіатор. Також відзначаємо, що обігрівач має товщину 96 мм (максимальна) та 3 ребра.
Використовується будь-де: квартири, магазини, приватні будинки, великі офіси, вологі приміщення.
- За рахунок вбудованого програматора можна виставити різні режими температури день/ніч, або на кожен день окремо. Електронна частина сама запам'ятовує налаштування та радіатор працює повністю самостійно.
- Безпека: в електрорадіатор встановлено 2 датчики: датчик температури повітря та датчик захисту від перегріву. Також є захист від дітей (блокування клавіш). Завдяки "розумному" програматору радіатор не перегрівається, працює стабільно та надійно.
- Економія: Середня витрата електроенергії становить 390 Вт/год. Середнє споживання на місяць становить від 90 до 140 кВт, залежно від типу приміщення та необхідної температури.

Блок для радіатора Ecoteplo S2 призначений для дня обігріву приміщень за допомогою установки на радіаторну батарею (чавунну, алюмінієву, біметалеву).

Дозволяє переробити водяне опалення в автономне електричне або використовувати комбінації з паровим опаленням приватного будинку.

Конструкція блоку складається з ТЕНу потужністю 1300 Вт і модуля управління. ТЕН встановлюється безпосередньо в радіатор як з правого, так і з лівого боку, тому потрібно вибирати з правого або лівого різьблення. ТЕН має довжину 760 мм і розрахований на встановлення в радіатори до 5 секцій.

Модуль управління має металевий корпус із кнопками управління тижневого програматора. Це дозволяє керувати мікрокліматом у приміщенні. Діапазон налаштування тижня програматора дуже широкий, від таймера до погодинного режиму. Для зручності є 4 режими автоналаштування (Econom, Comfort, Turbo і т.д.). Датчики температури повітря та перегріву обігрівача забезпечують стабільну температуру незалежно від температурних умов на вулиці.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
Ви залишаєте
заявку
Фахівець
передзвонює Вам і
уточнює деталі
Надсилаємо Ваше замовлення
Новою Поштою
Ви радієте теплу
та затишку у Вашому домі
Каталог елетрорадіатори Екотепло
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваше имя
Ваш номер телефона
Made on
Tilda