Електрорадіатори
для опалення будинку, квартири, офісу

Де краще використовувати електрорадіатори

Як основне опалення
Як додаткове
опалення
В офісах
У квартирах
У приватному будинку
На дачі
На підприємстві
У великих промислових
приміщеннях
Click to order
Total: 
Введите свое имя
Введите свой номер телефона

Електрорадіатори ECOTEPLO

Переваги електрорадіаторів Екотепло

 • Електрорадіатори Ecoteplo Elite
  Максимальна глибина радіаторів складає 96 мм. Ефективність цього пристрою буде на 53% більше у порівнянні з економ варіантом, який має глибину 80 мм у інших виробників.
 • Біметалеві радіатори
  Краще передають температуру, тримають тиск до 20 атмосфер,у той час як алюмінієві тримають тиск до 6 атмосфер. У біметалевих радіаторах міститься більше металу, за рахунок цього вони довше тримають тепло.
 • Управління електроакумуляторів Екотепло
  Вбудований терморегулятор - програматор, дозволяє запрограмувати : таймер, тижневий цикл, датчик повітря, датчик перегріву.
 • ТЕНи та теплоносій в електрорадіаторах Екотепло
  Якісні нагрівальні ТЕНи із нержавіючої сталі. Теплоносій: рідкий пропіленгліколь - 20. Дозволяє батареям працювати надійно, навіть за низьких температур у приміщенні до - 20 С. Запобігає виникненню корозії і працює довго і надійно.
 • Ціна електрорадіаторів ECOTEPLO Elite
  Електрорадіатори ECOTEPLO Elite мають ціну на 30% нижчу, ніж інші виробники, за рахунок потужнішого виробництва. За технічними характеристиками відмінностей немає.

Електрорадіатори ERAFLYME ELITE

Перейти в каталог

Електрорадіатори ERAFLYME STANDART

Перейти в каталог

Електрорадіатори ERAFLYME COMPACT

Перейти в каталог

Електрорадіатори ERAFLYME MINI

Перейти в каталог

Переваги електричних радіаторів ЕраФлайм

 • Усі електричні радіатори виконані з якісних металів (біметал або алюміній).
  Довговічна автоматика (терморегулятор).
  Контроль/встановлення температури повітря в приміщенні.
 • Обігрів за розкладом: можливість задати годинний/денний/тижневий цикл роботи.
  Можливість блокування кнопок на радіаторі.
  Функція “антизамерзання” (температура в приміщенні опускається не нижче 5 градусів).
 • Контроль температури поверхні електробатареї.
  Контроль наявності заземлення.
  Встановлення пікової температури поверхні обігрівача.
 • Мінізація енерговитрат.
  Функція клімат-контролю.
  Програма для двозонної тарифікації електроенергії.
  Подвійний захист від перегріву.

Електрорадіатори Oптімакс ELITE

Перейти в каталог

Електрорадіатори Оптімакс STANDART

Перейти в каталог

Електрорадіатори Оптімакс Низькопідлогові

Перейти в каталог

Переваги електричних батарей Оптімакс

 • Електричні радіатори є відмінною альтернативою не тільки газовим котлам, але також печам, в яких використовуються дрова або вугілля. Незважаючи на те, що на дворі вже двадцять перше століття, проте ще існують населені пункти, для яких газ це ще нездійсненна мрія чи не найближча перспектива. Для того, щоб комфортно перезимувати потрібно як правило до трьох тонн вугілля, а це чимала сума грошей, яку потрібно викладати щорічно і нікуди від цього не подітися. У цьому випадку електрорадіатор опалення не тільки забезпечує теплом та економить гроші, але також позбавляє робіт з обслуговування печі та пов'язаних з цим незручностей.
  Щоб остаточно розвіяти сумніви в тому, що купити електрорадіатор або електричний радіатор це правильне рішення.
 • Головне, що цікавить будь-яку нормальну людину, це безпека того чи іншого пристрою. Електрорадіатори мають високий рівень захисту від різноманітних непередбачених обставин. Вони абсолютно герметичні, не перегріваються. Обмеження для нагрівання поверхні 72 градуси не дозволяє пересушувати повітря, спалювати пил і підвищувати токсичність повітря. До того ж, все це дає можливість, без неприємних наслідків, повністю накривати електрорадіатори, наприклад, під час сушіння білизни. Якщо говорити загалом, то екологічність даного виду опалювального обладнання набагато вища за інші аналоги.
 • Другий важливий момент – це економія коштів. У цьому випадку ми отримуємо нижчі витрати як на купівлю самого обладнання, так і на подальше використання у вигляді оплати за споживання електроенергії, ніж це буде на прикладі альтернативних систем електроопалення.
 • По-третє – компактність. Електрорадіатор не займає багато місця, до того ж можна регулювати кількість секцій від трьох до дванадцяти, що додатково відображатиметься на розмірах пристрою. Простота використання це, мабуть, невід'ємний атрибут будь-якої сучасної техніки. Система клімат-контроль дбайливо заощаджуватиме вам електроенергію, максимально ефективно виконуючи обігрів приміщення, а датчик температури, точність якого відрегульована до 0,5 градуса миттєво реагуватиме на зміни.
 • Електрорадіатори або електричні радіатори, як бачите, хороші у всіх відносинах, а це означає, що потрібно не відкладати створення затишку у своєму житлі, а вже визначатися з вибором.
Дайте відповідь на нескладні питання, і ми порекомендуємо електрорадіатор, який вам підійде.
Що хочете опалювати?
Яка висота стель?
Т.к. тепле повітря піднімається вгору, необхідно спочатку закладати запас потужності.
Які вікна встановлено?
Приміщення тепле?
Бажаєте використовувати електрорадіатори як:
Скільки кімнат потрібно опалювати?
Яку температуру хочете мати у приміщенні?
Вкажіть площу кожної кімнати в м2 які потрібно опалювати (через кому)
Ваше імя
Ваш телефон з Viber

Гарантія на електрорадіатори

Ми робимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені покупкою!
14 днів
Повернення товару згідно із законом
про права споживача
2 роки
Гарантія якості на обігрівачі Екотепло
20 років
Мінімальний термін служби
панелей опалення

Порівняння інфрачервоних обігрівачів та електрорадіаторів


Останнім часом спостерігається тренд на економні системи обігріву для дому. Це не дивно, адже зростання тарифів і ціни на енергоресурси змушують виробників опалювального обладнання пропонувати своїм клієнтам тільки енергозберігаючу продукцію.

Така сама ситуація полягає на ринку електроопалення. Ми вирішили провести порівняльний огляд двох найбільш популярних видів автономного електроопалення – електричних радіаторів (електрорадіаторів) та інфрачервоних обігрівачів, а саме керамічних настінних теплових панелей, які заполонили ринок десятками пропозицій останнім часом.


Електрорадіатори чи керамічні теплові панелі?


Вид обігріву

Як електрорадіатори, так і теплові панелі підходять для основного та додаткового опалення, працюють автономно від електромережі 220 В.


Спосіб передачі тепла

У електрорадіаторах переважає конвекційний спосіб передачі тепла (70%), є складова інфрачервоної передачі тепла (30%). Конвекція передбачає передачу тепла від нагрітого тіла (нагрітої рідини в батареї) через стінки радіатора до холоднішого повітря.

У керамічних панелях ситуація прямо протилежна – переважно тепло передається через інфрачервоне випромінювання – тобто випромінювання від нагрітого тіла обігріває інші предмети у приміщенні, які у свою чергу нагрівають повітря. Випромінювання таких інфрачервоних обігрівачах вважається довгохвильовим (для температур поверхні до 300 град. Цельсія, від 300 град - короткохвильове), т.к. температура поверхні становить близько 90 ° С. Такий вид вважається безпечним, не шкодить здоров'ю.


Площа обігріву

Електрорадіатори мають модельний ряд із 10 позицій різної потужності, які можуть обігрівати від 3 до 22 кв.м. Теплові панелі потужністю до 900 або 1300 Вт, таким чином, опалюючи до 15 кв.м. Тобто якщо потрібно нагріти кімнату 18 кв.м. то потрібно кілька панелей – у цьому випадку краще застосувати один електрорадіатор.


Термоконтроль

Електричні радіатори, які пропонує наша компанія, оснащені внутрішнім та зовнішнім температурним датчиком та тижневим програматором, що дозволяє керувати мікрокліматом у приміщенні та суттєво економити на обігріві. Що стосується керамічних обігрівачів, то вони, на відміну від електрорадіаторів, не всі оснащені терморегуляторами – є моделі, для яких потрібно окремо купувати цю опцію, що не дуже зручно.


Тип установки

Електрорадіатори, інфрачервоники припускають як настінну так і установку підлогу за допомогою спеціальних кріплень, які замовляються опціонально при покупці.


Якість виготовлення та гарантія

При виготовленні електрорадіаторів застосовуються лише найкращі комплектуючі українських та зарубіжних виробників. Так, використовуються батареї українського виробництва торгової марки Мірадо, які експортуються до багатьох країн, мають відмінні показники тепловіддачі; українська рідина, американські термодатчики та процесор, а також електронна плата та компоненти виробництва Тайваню, Кореї. Складання всіх комплектуючих відбувається на заводі, перед продажем всі моделі тестуються і проходять перевірку у відділі якості, тому кінцевому споживачеві ніколи не трапляються бракована або неякісна продукція.


Що ж стосується інфрачервоників, то вони також збираються на заводі в Україні з вітчизняних керамічних плит та інших компонентів, також мають дуже гарну якість збирання. Тут ці два види стоять на одному досить високому рівні.


Економія

Це найголовніше питання, яке цікавить споживачів. І тут немає однозначної відповіді. Все залежить від того, для яких цілей вибираєте для себе електроопалення, чим оснащені обігрівачі. Так, інфрачервоники без термодатчиків поступляться економією електрорадіаторам.


Якщо розглядати додатковий обігрів невеликих приміщень (до 10-12 кв.м.), то тут вигідніше ставити теплові панелі. Для дод. нагріву великих приміщень (до 20-25 кв.м.) та основного опалення рекомендуємо використовувати електрорадіатори, т.к. термоконтроль, програматор та ретельно підібрані значення тепловіддачі кожного радіатора певної секційності дозволяють досягти максимальної економії.


Слід зазначити, що середня витрата для обох видів для якогось місця буде приблизно однаковою (з розбіжністю до 5-10%), тому велику вигоду при виборі одного виду Ви не побачите.


Ціна електричних батарей

Також дуже актуальний критерій.

Інфрачервоні обігрівачі майже в 2 рази дешевші за електричні радіатори - близько 2000-5000 грн проти 2400-3800 грн, тому їх вигідніше встановлювати в невеликі приміщення. Якщо ж обігріваєте квадратуру вище 12 метрів, то потрібно вже ставити 2 таких обігрівачі - таким чином капітальні витрати будуть однакові, а якщо врахувати монтаж, з'єднання з одним терморегулятором, то навіть вище, тому електробатарея підійде краще.


То що краще: електрорадіатори чи інфрачервоні обігрівачі?

На завершення, хочемо наголосити, що кожен сам вибирає собі обігрівач виходячи з найважливіших критеріїв. Ми ж описали випадки, коли кращі електрорадіатори або керамічні нагрівачі. У разі невизначеності, найкраще проконсультуватися з експертом, зважити всі за та проти, вибрати найкращий варіант для своїх умов.

Що краще - електричні радіатори чи конвектори

Після того як температура падає нижче за нуль, ми починаємо думати про те, щоб зробити тепліше у своїх будинках і квартирах. Доки централізоване опалення не включено чи немає необхідності використовувати систему опалення на всю потужність, використовуються різні обігрівачі - електроконвектори та електрорадіатори з масляними нагрівачами, керамічні панелі. Постає питання, навіщо обігрівати весь будинок і квартиру, якщо можна просто прогріти приміщення до комфортної температури.
Сьогодні дуже багато споживачів використовують неекономічні та небезпечні системи опалення, замість використання електрорадіатора або теплової панелі. Сьогодні ми розповімо, чому краще використовувати електрорадіатори, а не конвектори.

Принцип роботи, пристрій конвектора та електрорадіатора.
Вивчивши конструкцію та принцип роботи електроконвектора, можна зробити висновок про його неефективність. Цей прилад є прямокутним корпусом, найчастіше пластиковим або металевим з отворами для циркуляції повітря. Усередині знаходиться нагрівальний елемент, через який проходить тепло, а також повітря прогрівається. Так само вони, як і електрорадіатори, мають конвективний спосіб передачі тепла. При цьому температура ТЕНу становить близько 140 градусів Цельсія. Природно спалюватимуться пил і з'явиться негарний запах. Зазвичай такі обігрівачі оснащені механічним термостатом (з похибкою до 30%) або просто регуляторами потужності. Є також більш дорогі моделі із цифровим терморегулятором, як у електрорадіаторах.
А ось електричні радіатори мають зовсім інший вигляд, принцип їхньої роботи. На теплоносії та вбудованому ТЕНі знаходиться нагрівач (сплав алюмінію та металу) та вбудований ТЕН, який нагріває рідину, а та у свою чергу – радіатор. Вентиляція відбувається через оребрені стінки батареї (з температурою, що не перевищує 70 град.) і нагрівається повітря. Електрорадіатор контролюється за допомогою електроніки - цифрових датчиків температури (внутрішнього і зовнішнього) датчика, що виноситься, який коректно вимірює показання.

Недоліки у роботі електроконвектора
Відповідно до цього видно, що ефективність електроконвектора мала - теплообмін між ТЕНом та повітрям (який є одним із найгірших провідників тепла, має низький коефіцієнт тепловіддачі - у 4 рази менше, ніж у води). Якщо ви хочете якийсь ефект, потрібно збільшити температуру нагрівального елемента, при цьому відсутнє правильне регулювання клімату. Все це веде до перевитрати електрики при обігріві, спалюванні пилу, кисню.
Зовсім інша ситуація в електрорадіаторах.

Чому електрорадіатори кращі за конвектори
За допомогою електричних радіаторів електроенергія ТЕНу перетворюється на теплову енергію, яка нагріває рідину радіатора, а вона в свою чергу нагріває стінки приладу (при цьому ефективність термообміну набагато більша: температура рідини біметалічної батареї вище, ніж у звичайної батареї), а велика площа стінок електрорадіатора дозволяє підтримувати низьку температуру батареї для отримання тих самих параметрів у приміщенні. Внаслідок цього не відбувається спалювання пилу та кисню, а терморегулятори дозволяють приладу працювати в режимі клімат-контролю.
Тому радимо вам встановлювати як основне опалення електрорадіатор, а не електричний. По суті вони можуть використовуватися для швидкого прогрівання приміщень або нечастого додаткового обігріву.

Як купити електрорадіатор?

На ринку опалення існує безліч пропозицій енергозберігаючих та економних обігрівачів. Неефективні прилади китайських виробників за низькою ціною, які споживачі охоче купують, а потім скаржаться на їхню бездіяльність, можна виділити інфрачервоні теплові панелі та електрорадіатори. На українському ринку є перші, які представлені на дуже широкому рівні – понад 10 виробників пропонують свою продукцію. Але не варто довіряти всім маркетинговим прийомам продавців, які запевняють, що такі нагрівачі підходять для будь-яких приміщень і заощадять багато грошей. Вони справді працюють лише для опалення невеликих приміщень – до 10-12 кв.м. або локального додаткового нагріву. І це все тому, що вони мають низьку температуру поверхні для отримання потрібного інфрачервоного теплового потоку через малу номінальну потужність (90-100 град.), невелику площу тепла віддачі та низьку площу тепловіддачі - тому щоб реально обігріти кімнату, вам знадобиться 2- 3 таких прилади, тобто завісити майже всю стіну. Це дорого в капітальних витратах.

А ось електричні радіатори опалення – це вже зовсім інша річ. Однак сьогодні вони не такі популярні. В Україні представлено 3-4 торгові марки від вітчизняних виробників. Спочатку це сказати про те, що це таке і для чого їх використовують.
Службою доставки "Нова пошта" по всій Україні
за 2-3 дні!
Для покупців з будь-якого міста (села) України діє БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА.

Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.
Made on
Tilda