Як вибрати електрорадіатори опалення

Трейдери можуть запропонувати покупцям великий вибір у такій опції як настінні електричні радіатори опалення. З погляду концепції, вони від своїх побратимів електричних конвекторів формою і схемою управління. Для обігріву приміщень електрорадіатори мають високий коефіцієнт корисної дії, який умовно прагне до 99%.

Цей тип опалення успішно може змагатися з водяним опаленням, в якому генератором виступає газовий або твердопаливний котел. Застосовується для обігріву офісних приміщень у будівлі, яка не має центрального опалення або потрібно періодично організовувати автономне прогрівання будівель.


Популярність випадків, що змушують використовувати електричний настінний радіатор опалення, спосіб розміщення якого кілька традиційний в наш час. Залежно від ціни на традиційні види палива: природний та скраплений газ, паливні пелети та вугілля, деревину та торф'яні брикети вирівнюється поступово дискриміноване місце електричних систем опалення. Цінова політика, в рамках якої реалізуються опалювальні електричні радіатори відмінно диференційована. Однак цінова політика, в рамках якої реалізуються електричні опалювальні радіатори, відповідає великій різноманітності вимог обігріву приміщень з різним призначенням.

Який електричний радіатор опалення краще

Ідучи за покупкою обігрівача, ми неминуче ставимо собі питання про те, як вибрати електричний радіатор опалення.


Також є такі пропозиції у цьому сегменті:

Теплообмінники;

«Водяні радіатори опалення – типи та види»;

Ці радіатори не мають у своєму складі рідкого теплоносія.


Будь-який з них відмінно впорається з електрообігрівом приміщень при правильному порівнянні його продуктивності та обсягу приміщення. Не менш корисною є рекомендація встановлювати електрорадіатори опалення під кожне вікно.

Офіс 30 кв. метрів із трьома вікнами передбачає, що для підтримки комфортної температури в 18-20 градусів за Цельсієм буде потрібно радіатор із сумарною потужністю 3 кВт. Оптимально, якщо вибір опалювальних радіаторів для квартири зупиниться на трьох батареях по 1 кВт кожен і вони будуть встановлені під кожне вікно. Чи не два прилади потужністю 1,5 Вт. Якщо немає обігрівача під вікном, це може призвести до зміщення точки роси та виникнення конденсату на підвіконні.


Для того, щоб задати параметри роботи, енергозберігаючі електричні радіатори опалення можна віднести до високотехнологічних виробів. Пристрій управляється з рідкокристалічним дисплеєм, на якому відображається інформація про запропонований режим роботи, а також показники дельти температур, що характеризують моменти вмикання та вимикання пристрою.На сьогоднішній день сучасні електрорадіатори опалення можуть об'єднати управління та управляти в єдину енергосистему будинку та підпорядкувати команди тижневого програмного забезпечення, що диктуватиме включення електробатареї по одній із кімнат. Зняття показань може бути виконане за допомогою електричних дротів (локшини) або радіосигналу. При використанні останнього варіанта можна легко змінювати точки виміру температурних показань.


Зазвичай використовуються електричні радіатори для дачі, тому що ця споруда використовується періодично або сезонно. На дачі холодні дні міжсезоння викликані роботами на дачній ділянці, а взимку дача не відвідується. Встановити електричні радіатори для дачі можна, навіть не звертаючись до фахівців. Потрібно тільки переконатися, що електропроводка забезпечить безаварійну експлуатацію приладів за їх сумарного навантаження.

Складніше використовувати на дачі прилади без теплоносія, щоб не допустити розгерметизації агрегату в результаті розривів корпусу від замерзлого теплоносія.


Такі види як масляні радіатори електричні опалення часто використовуються для додаткового джерела теплової енергії. Купують їх для дитячих кімнат та квартир при недостатній потужності центральної системи опалення.

Наявність можливості експлуатації не передбачає термічних опіків дітей з необережності. Спад продажів цієї продукції припадає на нестійкі погодні умови ранньої осені та пізньої весни. При цьому ще не задіяні центральні теплові магістралі, а температура в квартирах стає дуже низькою. Якщо завчасно купити електричні радіатори опалення – які краще, це рішення буде можливим. Вибір робиться виходячи з фінансових можливостей, естетичних переваг та потужності приладів.


Настінний електричний радіатор опалення, стилізований під його аналог - алюмінієвий радіатор, що входить до контуру парового опалення. У вікні навпаки стоїть такий самий прилад, як і в попереднього. Тільки шнур, який заплутує пристрій від мережі. Високий рівень продуктивності радіаторів забезпечується високою теплопровідністю алюмінію та конструктивними особливостями ребер.


Зручно і те, що при використанні їх у комплексі зі зміною потужності нагрівального елемента досягається зміна функціональних можливостей.

Які переваги отримаємо, використовуючи електричні опалювальні радіатори.

Опалення такого виду має низку позитивних переваг перед іншими типами та видами опалення приміщення. Це не займає багато місця, але з ним слід ознайомитися перед тим, як розпочати кардинальні рішення щодо організації теплопостачання приміщень у будинках житлового та комерційного призначення.


До них відносяться:


  • Напрацювання на відмову (20-40 років)
  • Надійність та ремонтопридатність.
  • Деякі моделі не потребують додаткових витрат та заходів для захисту від низьких температур;
  • Відсутність у конструкції системи теплоносія виключає можливість виникнення протікання та виходу рідини.
  • Швидкість при переміщенні;
  • Простота в обслуговуванні та експлуатації;
  • Наявність високого протипожежного захисту.
  • Безпека для здоров'я людини та відсутність забруднення навколишньої місцевості.

Електричні радіатори - це сучасне рішення для обігріву приміщень, засноване на високотехнологічних приладах, які використовуються для керування мікропроцесорними блоками. Їх доступність, надійність і функціональність роблять їх досить конкурентоспроможними на споживчому ринку.

Made on
Tilda